Michaela

   

Prázdninové vyšetrenie zdarma v EXCIMER

Prázdninové vyšetrenie zdarma v EXCIMER

Študenti v EXCIMERi počas letných prázdnin môžu okrem zľavy získať aj “Prázdninové vyšetrenie zdarma”.

martin a veronika

Očné laserové centrum EXCIMER, ktoré sa špecializuje na odstraňovanie dioptrických chýb oka, si pre všetkých študentov pripravilo špeciálnu prázdninovú ponuku. Počas letných mesiacov môžu všetci školáci získať predoperačné vyšetrenie očí v hodnote 50 eur zadarmo.

Stačí, ak sa počas letných prázdnin do 31. augusta objednáte na ľubovoľný termín. Okrem toho pribalí EXCIMER každému študentovi celoročnú zľavu na zákrok v hodnote 50 eur na každé oko.

Vďaka moderným technológiám je excimerový zákrok rýchle, bezbolestné a komfortné riešenia, ako sa natrvalo zbaviť okuliarov či kontaktných šošoviek, pre ktoré sa často rozhodnú najmä športovci či ľudia s aktívnym životným štýlom.

Zákrok v centre EXIMER podstúpila aj naša najúspešnejšia zjazdová lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová, ktorá má za sebou mimoriadne vydarenú sezónu. Víťazstvo na pretekoch svetového pohára v slalome v rakúskom Flachau a niekoľko ďalších pódiových umiestnení ju, v konečnom účtovaní, vynieslo na celkovo 2. miesto Svetového pohára v slalome.

Veronikinu výpoveď, prečo si vybrala práve EXCIMER si môžete pozrieť aj TU.

“Novinkou v tejto sezóne pre mňa bolo, že som pretekala bez kontaktných šošoviek. Pred rokom som sa rozhodla podstúpiť zákrok v Očnom laserovom centre EXCIMER a okuliare spolu s kontaktnými šošovkami som takpovediac hodila do koša.”

QR5A1953
Ako sama tvrdí, okuliare či šošovky sú pre športovcov obzvlášť nepríjemným bremenom.
“V okuliaroch som lyžovať nemohla. Začala som používať kontaktné šošovky, ale to tiež nebolo riešenie. Lyžovanie je šport, ktorý sa robí v prírode a počasie nie je vždy ideálne, preto som často so šošovkami videla menej ako bez nich. Rozhodla som sa preto hľadať iné riešenie.”
EXCIMER si Veronika nevybrala náhodou. V centre, ktorého dobrá povesť už roky siaha aj za hranice Slovenska, pred desiatimi rokmi operovali aj jej otca. Vďaka skúsenostiam a technologickému vybaveniu prúdia do bratislavskej Karlovej Vsi slovenskí aj zahraniční klienti, aby svoje oči zverili do rúk lekárov z EXCIMERu.
“Nechať si operovať oči bolo veľké rozhodnutie a mala som trochu obavy. Vedela som ale, že svoje oči zverujem do rúk skutočných profesionálov. Navyše, zákrok trval len pár minút a vôbec nič som počas neho necítila. Upokojoval ma aj hlas operujúceho lekára, ktorý ma presne informoval o postupe celého zákroku.”
Veroniku operoval doc. MUDr. Martin Černák, PhD., ktorý v centre pracuje ako očný chirurg. K dispozícií má jedinečné technologické vybavenie, 7D laser, ktorým na Slovensku disponuje jedine EXCIMER.
Ak premýšľate nad excimerovým zákrokom, má pre Vás Veronika jasný odkaz.
“Určite by som excimerový zákrok odporúčala každému, komu prekážajú okuliare alebo kontaktné šošovky. Bolo to jedno z mojich najlepších rozhodnutí, ktoré mi zmenilo život aj športovú kariéru.”

QR5A2095

Na vyšetrenie sa môžete objednať telefonicky na čísle 02 / 60 20 15 11 alebo prostredníctvom formuláru na www.excimer.sk.